Ad
Ad
Ad

Functies

Ronald Koehorst

Ronald Koehorst

Contact: ronald@ldij.nl

Nico Slob

Nico Slob

Contact: nico@ldij.nl

Sarah Zandstra

Sarah Zandstra

Contact: sarah@ldij.nl

Henk de Bie

Henk de Bie

Contact: henk@ldij.nl

Hans Bouw

Contact: hans@ldij.nl

Marius Willems

Contact: marius@ldij.nl

Herman Franken

Contact: herman@ldij.nl

Mark Foekema

Mark Foekema

Contact: mark@ldij.nl

Peter Bekker

Peter Bekker

Contact: peter@ldij.nl

Onze voorzitter Sjaak wordt i.v.m. persoonlijke omstandigheden, de komende maanden waargenomen door Bestuurder Sent

Sjaak Kerkhof

Contact: sjaak@ldij.nl

Joep Dickhaut

Secretaris

Joep Dickhaut

Contact: joep@ldij.nl

Penningmeester

Richard Pfeijffer

Contact: richard@ldij.nl

Bestuurslid, waarnemend voorzitter

Sent de Boer

Contact: sent@ldij.nl

Herman Franken

Contact: herman@ldij.nl

 

Portefeuilles

  • Pauw
  • Werk en inkomen
  • Participatiebanen
  • Seniorenbeleid
  • Integratie en vluchtelingenbeleid
  • Opvang statushouders
  • Sport
  • Dierenwelzijn
Sarah Zandstra

Sarah Zandstra

Contact: sarah@ldij.nl

Patrick Wouda

Contact: patrick@ldij.nl

 

Portefeuilles

  • Openbare orde en Veiligheid
  • Toezicht en Handhaving
  • Archief
  • Communicatie en Participatie
  • Financiën
  • Bestuurlijke vernieuwing

Marius Willems

Contact: marius@ldij.nl

 

Portefeuilles

  • Bestuur en organisatie (o.a. bestuursorganen, algemene en juridische zaken, privacy, bijzondere wetten en verordeningen)
  • Archief
  • Communicatie en Participatie
  • Stedenbanden
  • Financiën
  • Bedrijfsvoering

Hans Bouw

Contact: hans@ldij.nl

 

Portefeuilles

  • Recreatie en toerisme
  • Beheer en onderhoud gebouwen
  • Wijkgericht werken
  • Mobiliteit
  • Hondenbeleid
Nico Slob

Nico Slob

Contact: nico@ldij.nl

 

Portefeuilles

  • Volkshuisvesting
  • Onderwijsgebouwen/ IHP
  • Openbare ruimte
  • Ruimtelijke ordening
  • Omgevingswet
  • Vergunningverlening
  • Milieu/duurzaamheid
Henk de Bie

Henk de Bie

Contact: henk@ldij.nl

 

Portefeuilles

  • Economische zaken incl. Stadsmarketing
  • Binnenstad
  • Woonopgave specifieke doelgroepen
  • Project “IJsselveld Oost”
  • Parkeren

Sent de Boer

Contact: sent@ldij.nl

Sarah Zandstra

GGD

Sarah Zandstra

Contact: sarah@ldij.nl

Ronald Koehorst

VRU

Ronald Koehorst

Contact: ronald@ldij.nl

Nico Slob

ODRU

Nico Slob

Contact: nico@ldij.nl

Hans Bouw

RMN

Hans Bouw

Contact: hans@ldij.nl